Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 20.02.2018, 20:13

ДНЗ №1"Дзвіночок" м. Володимир - Волинський

Головна » 2012 » Грудень » 10 » пам'ятка для педагога
пам'ятка для педагога

Дитину потрібно не просто любити (цього мало!). Її потрібно поважати і бачити в ній особистість! Не забувайте також про те, що виховання - процес «довготривалий», а значить, і миттєвих результатів чекати не доводиться. Якщо малюк з будь якої  причин не виправдовує ваших очікувань, не гарячкуйте. Спокійно подумайте про те, що ви можете зробити для того, щоб ситуація з часом змінилася.

Пам’ятайте   !

1. Не чекайте, що  дитина буде такою, як ви ,або такою, якою ви б хотіли її бачити . Допоможіть їй стати не вами, а собою.

2. Не вимагайте  від дитини плати за все, що  для неї зробили або зробите.

3. Не зганяйте на дитині свої образи. Бо що посієш, те й пожнеш.

4. Ніколи не відносьтеся до проблем дитини з зневагою. Життя дане кожному під силу… і будьте впевнені, для неї воно важке не менше, ніж для вас, а може навіть і більше, оскільки у неї немає досвіду.

5. Не принижуйте !

6. Не забувайте, що найважливіші зустрічі людини - це зустрічі з дітьми. Звертайте більше уваги на них - ми ніколи не можемо знати, кого ми зустрічаємо в дитині.

7. Не мучте себе, якщо не можете зробити щось для  дитини. Мучте, якщо можете - але не робите. Пам'ятайте , для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.

8.  Ніколи не порівнюйте дитину з іншими, хай пам’ятає, що вона унікальна .

9. Умійте любити чужу дитину. Ніколи не робіть чужому малюку те, чого не хотів б, щоб робили вам або вашим дітям .

10. Любіть  дитину будь-якою – не талановиту, неуспішну, інколи навіть безглузду, недоречну та все ж дитину !  Спілкуйтесь  з нею - радіючи, бо дитя - це свято, яке поряд з вами .

Дитя - це не тиран, який заволодіває всім життям, не лише плід плоті та крові. Це та дорогоцінна чаша, яку Життя дало вам на зберігання та розвиток в ній творчого вогню. Зрозумійте, це зростає не "наш", "свій" малюк, але душа, дана на зберігання.

Переглядів: 80 | Додав: ангел | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Грудень 2012  »