Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 15.12.2019, 20:28

ЗДО №1"Дзвіночок" м. Володимир - Волинський

Меню сайту
Звіряємо наш час
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Архів записів
Друзі сайту
Форма входу

Фотогалерея

  З метою піднесення ролі вихователя у суспільстві, підвищення престижності цієї професії, сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вихователя, поширення передового педагогічного досвіду - 27 лютого у нашому дошкільному закладі було проведено щорічний, традиційний, міський конкурс  професійної майстерності "Вихователь року-2019".

  Це найпрофесійніший  конкурс, тому що наші вихователі уособлюють в собі найунікальніший талант -дарують своє серце дітям. У ньму прийняли участь педагоги  закладів дошкільної освіти міста. Конкурс проводився за номінаціями: педагог-новатор, педагог-обдарованість, педагог-ерудит, педагог-креативність.

 Учасниці повинні були представити власний педагогічний досвід за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Оратор"), провести ігрову діяльність за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Ігровий дивокрай"), а також, виготовити, представити, обіграти обладнання до будь-якого виду діяльності дітей за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Творча майстерня").

   За підсумками конкурсу перемогу у номінації педагог-обдарованість отримала Війтік Наталія Миколаївна (ЗДО №1 "Дзвіночок"), у номінації педагог-креативність - Скрипець Юлія Олександрівна (ЗДО №2 "Казка"), у номінації педагог-ерудит - Дубась Ірина Миколаївна (ЗДО №7 "Волиняночка"), у номінації педагог-новатор - Михальчук Тетяна Миколаївна.

   Усім учасницям бажаємо творчих сил, терпіння, здоров'я. Нехай у Ваших душах горить вогник істинної любові до дітей і вічного творчого пошуку! 

              

 

 

 


Найдієвіші ліки для фізичного здоров'я - бадьорий і веселий настрій духу.

(Крістофер Якоб Бострем)

    Саме під таким гаслом, 5 квітня, розпочалась ранкова гімнастика у ЗДО №1 «Дзвіночок», приурочена до Всесвітнього дня здоров’я, адже здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

   Спортивний захід був організований і проведений вихователями нашого садка.У ньому взяли участь як вихованці садка, так і педагогічний колектив та адміністрація закладу. День був насичений, цікавий та змістовний, а діти з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

      

     


       

Дошкільний вікнайважливіший етап у становленні екологічного світогляду людини, передбачає створення передумов гуманної взаємодії з природним довкіллям.

Дошкільний вік характеризується підвищеною допитливістю в різних сферах, але особливий інтерес діти проявляють до природи. Тому екологічне виховання в дитячому садку займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу, виробленні гуманного ставлення до всього живого і формуванні усвідомленої поведінки у природному середовищі.

Метою екологічного виховання є:

· формування знань про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ;

· розвиток естетичних почуттів: любові, поваги, бережливого ставлення по відношенню до світу природи;

· спонукання в дітях бажання доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства.

Саме тому, на базі нашого закладу, 18 квітня було проведено  методичне об'єднання вихователів груп дітей передшкільного віку ЗДО міста (молодшого та середнього дошкільного віку) на тему:"Формування основ екологічної культури дошкільників під час ознайомлення з природою рідного краю".

   В теоретичній частині даного заходу  було представлено доповіді вихователів ЗДО міста. А ось практична частина порадувала усіх чудовими інтегрованими заняттями. А саме : вихователь II молодшої групи "Бджілка" Гонтар Алла Володимирівна провела прекрасне заняття "Лісові пригоди",  вихователь середньої групи Корець-Грінберг Інесса Валентинівна представила увазі педагогів повчальну розвагу екологічного змісту - "Лікар Айболить б'є на сполох". І завершилось  методичне об'єднання  прекрасним дійством - показом моделей.

                                                    

       


Безпечний рух на дорозі-запорука безпечного  життя

   Весна, сонце і хороша погода дають можливість дітям більше часу проводити на вулиці, гуляючи містом, парком. І саме знання та дотримання  правил вуличного руху стануть у пригоді. І з такою метою до малят нашого закладу завітали працівники Управління патрульної поліції у Волинській області, що виявилось для дітей неабиякою несподіванкою. Було проведено профілактичну бесіду з попередження дорожньо-транспортних пригод, правил дорожнього руху та безпеку на вулиці і в місті. Дошкільнята з цікавістю розглядали поліцейських, ставили свої запитання, давали відповіді. Ознайомились з головними атрибутами поліцейських, а також мали можливість посидіти у патрульній машині і поспілкуватись по рації.

    Насамкінець, учасникам зустрічі подарували цікаві книжки-розмальовки з завданнями.

                  

        

       

 


УКРАЇНСЬКА  ВИШИВАНКА

Вдягнись з самого ранку,
Як небо пахне ще зірками,
Ти в українську вишиванку,
Живими шитими шовками.

Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, - як життєдайна днина!

Злюби, мов світло сонця зранку,
Що йде до тебе від заграви,
Свою вкраїнську вишиванку,
Злюби - без поспіху й забави.

Вдягни сорочку-полотнянку,
Де ниток барви рукотворні
Іскряться сонцем спозаранку,
Як Україна, неповторні.

Як завжди, у третій четвер травня українці святкують День вишиванки. У цей день усі одягають вишите вбрання. У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка-це одяг не лише на свято, адже це генетичний код нашого народу.

День вишиванки-всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу. До такої гарної традиції вирішили долучитись вихованці та педагоги нашого закладу. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у такому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

       

      


   Дитинство - це унікальний період в житті людини. Саме в цей час формується здоров'я, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини.  На початку шляху поруч з беззахисним і довірливим малюком знаходяться найголовніші люди у його житті - це батьки і вихователі. Завдяки їх любові і турботі, емоційній близькості і підтримці дитина росте і розвивається, у неї виникає довіра до світу і оточуючих його людей.

   Формування, збереження і зміцнення здоров'я дітей - одна з актуальних проблем нашого суспільства. Ця проблема є настільки актуальною, що Базовий компонент дошкільної освіти в Україні майже весь орієнтований на забезпечення фізичного, психічного і морального здоров'я дитини, відповідального ставлення до життя.

   Саме з метою, а саме: дати кожній дитині основні поняття небезпеки, поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного характеру - з 13.05 по 17.05. 2019року у нашому закладі було проведено "Тиждень безпеки дитини". Протягом «Тижня безпеки дитини»  в усіх вікових групах було проведено різні форми роботи з дітьми:

Тематичні  заняття:

-"Ці небезпечні сріблясті кульки";

-"Щоб не трапилось біди-про безпеку пам’ятай завжди";

-"З газом жарти небезпечні";

-"Пустотливий Колобок";

-"На лісовій глявині"

-"Світлофор та Зебра наші помічники"

Дидактичні ігри  з  безпеки життя:

-"Назви правильно";

-"Що пожежнику потрібно для роботи?";

-"Холодно-тепло";

-"Так чи не так";

-"Що корисне, що шкідливе?";

Моделювання ситуацій:

-"Чистота-запорука здоров'я";

-"Де малечі гратися не слід?"

Бесіди з дітьми та батьками (індивідуальні, групові та колективні): 

-"Профілактика травматизму у дітей";

-"Вогонь-друг, вогонь-ворог";

-"Таблетки – то не іграшки";

-"Де малечі гратися не слід";

-"Тече річка невеличка» (безпека біля води)";

-"Мийні засоби всілякі-це не іграшки малятам"

   План основних заходів до "Тижня безпеки дитини" виконаний у повному обсязі та результативно. Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності.

                                                          

 


   29-30 травня 2019 року у нашому закладі відбулося незабутнє свято - випускний  "Дошкільник року - 2019". Урочиста, яскрава зала, дівчатка-принцеси у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, стривожені батьки та вихователі. Діти щасливі, усміхнені. Вони так довго чекали та готувались до цього  дня, найголовнішого  дня  у їхньому житті. Наші випускники подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. До дітей завітала "зла Королева", яка забрала у своє "царство" усіх дівчаток, а "принци-хлопці"  їх визволяли. Батьки малювали портрети своїх перших педагогів. Усі грались, співали, танцювали і розважались.

   Випускників вітала директор закладу, молодші вихованці, батьки, гості.

   На згадку про садочок випускники отримали перші у своєму житті дипломи та невеличкі подарунки.

   Випускний бал пройшов весело і цікаво. Сподіваємося, що незабутні враження від свята залишаться у наших випускників на все життя.

  


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

   Літо – найтепліша пора року. Довгі сонячні дні змінюють короткі теплі ночі. Погода надворі найчастіше ясна, над головою розкидається безкрає синє небо. Дерева стоять пишно вбрані в яскраві зелені шати. Попід ними повсюди густо росте травиця, усіяна барвистими вогниками літніх квітів – маків, дзвоників, конюшини, пижма, ромашки, календули… А над ними порхають метелики та гудять всякі мушки.

  Літо – яскраве, різнобарвне… Червень не схожий на серпень, та й липень має чим порадувати око. Високе чисте небо, тепла прозора вода річок, стиглі фрукти, насичені кольори навкруги… Немає на світі людини, яка б не любила літа!

  Дуже люблять і з нетерпінням чекають його і наші дошкільнята. Бо саме літо - найкраща пора для розваг, веселощів, забав та оздоровлення. Працівники нашого закладу докладають максимум зусиль для того,  щоб літній оздоровчий період приніс дітям масу позитиву і приємних вражень.

         

     


День Незалежності у ЗДО

       

 


З Днем  Дошкілля, колеги!

   

   


26 вересня наші дошкільнята побували в гостях у студентів дошкільного відділення Володимир-Волинського педагогічного коледжу. Дітям провели оглядову екскурсію закладом, а потім пограли у веселі ігри, забави. Кожен із малюків отримав багато приємних вражень і невеличкі подарунки. Дякуємо усім, хто долучився до цього дійства.

    

    

 

Пошук
Погода
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz