Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.07.2020, 17:32

ЗДО №1"Дзвіночок" м. Володимир - Волинський

Меню сайту
Звіряємо наш час
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Архів записів
Друзі сайту
Форма входу

Фотогалерея

  З метою піднесення ролі вихователя у суспільстві, підвищення престижності цієї професії, сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вихователя, поширення передового педагогічного досвіду - 27 лютого у нашому дошкільному закладі було проведено щорічний, традиційний, міський конкурс  професійної майстерності "Вихователь року-2019".

  Це найпрофесійніший  конкурс, тому що наші вихователі уособлюють в собі найунікальніший талант -дарують своє серце дітям. У ньму прийняли участь педагоги  закладів дошкільної освіти міста. Конкурс проводився за номінаціями: педагог-новатор, педагог-обдарованість, педагог-ерудит, педагог-креативність.

 Учасниці повинні були представити власний педагогічний досвід за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Оратор"), провести ігрову діяльність за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Ігровий дивокрай"), а також, виготовити, представити, обіграти обладнання до будь-якого виду діяльності дітей за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Творча майстерня").

   За підсумками конкурсу перемогу у номінації педагог-обдарованість отримала Війтік Наталія Миколаївна (ЗДО №1 "Дзвіночок"), у номінації педагог-креативність - Скрипець Юлія Олександрівна (ЗДО №2 "Казка"), у номінації педагог-ерудит - Дубась Ірина Миколаївна (ЗДО №7 "Волиняночка"), у номінації педагог-новатор - Михальчук Тетяна Миколаївна.

   Усім учасницям бажаємо творчих сил, терпіння, здоров'я. Нехай у Ваших душах горить вогник істинної любові до дітей і вічного творчого пошуку! 

              

 

 

 


Найдієвіші ліки для фізичного здоров'я - бадьорий і веселий настрій духу.

(Крістофер Якоб Бострем)

    Саме під таким гаслом, 5 квітня, розпочалась ранкова гімнастика у ЗДО №1 «Дзвіночок», приурочена до Всесвітнього дня здоров’я, адже здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

   Спортивний захід був організований і проведений вихователями нашого садка.У ньому взяли участь як вихованці садка, так і педагогічний колектив та адміністрація закладу. День був насичений, цікавий та змістовний, а діти з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

      

     


       

Дошкільний вікнайважливіший етап у становленні екологічного світогляду людини, передбачає створення передумов гуманної взаємодії з природним довкіллям.

Дошкільний вік характеризується підвищеною допитливістю в різних сферах, але особливий інтерес діти проявляють до природи. Тому екологічне виховання в дитячому садку займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу, виробленні гуманного ставлення до всього живого і формуванні усвідомленої поведінки у природному середовищі.

Метою екологічного виховання є:

· формування знань про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ;

· розвиток естетичних почуттів: любові, поваги, бережливого ставлення по відношенню до світу природи;

· спонукання в дітях бажання доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства.

Саме тому, на базі нашого закладу, 18 квітня було проведено  методичне об'єднання вихователів груп дітей передшкільного віку ЗДО міста (молодшого та середнього дошкільного віку) на тему:"Формування основ екологічної культури дошкільників під час ознайомлення з природою рідного краю".

   В теоретичній частині даного заходу  було представлено доповіді вихователів ЗДО міста. А ось практична частина порадувала усіх чудовими інтегрованими заняттями. А саме : вихователь II молодшої групи "Бджілка" Гонтар Алла Володимирівна провела прекрасне заняття "Лісові пригоди",  вихователь середньої групи Корець-Грінберг Інесса Валентинівна представила увазі педагогів повчальну розвагу екологічного змісту - "Лікар Айболить б'є на сполох". І завершилось  методичне об'єднання  прекрасним дійством - показом моделей.

                                                    

       


Безпечний рух на дорозі-запорука безпечного  життя

   Весна, сонце і хороша погода дають можливість дітям більше часу проводити на вулиці, гуляючи містом, парком. І саме знання та дотримання  правил вуличного руху стануть у пригоді. І з такою метою до малят нашого закладу завітали працівники Управління патрульної поліції у Волинській області, що виявилось для дітей неабиякою несподіванкою. Було проведено профілактичну бесіду з попередження дорожньо-транспортних пригод, правил дорожнього руху та безпеку на вулиці і в місті. Дошкільнята з цікавістю розглядали поліцейських, ставили свої запитання, давали відповіді. Ознайомились з головними атрибутами поліцейських, а також мали можливість посидіти у патрульній машині і поспілкуватись по рації.

    Насамкінець, учасникам зустрічі подарували цікаві книжки-розмальовки з завданнями.

                  

        

       

 


УКРАЇНСЬКА  ВИШИВАНКА

Вдягнись з самого ранку,
Як небо пахне ще зірками,
Ти в українську вишиванку,
Живими шитими шовками.

Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, - як життєдайна днина!

Злюби, мов світло сонця зранку,
Що йде до тебе від заграви,
Свою вкраїнську вишиванку,
Злюби - без поспіху й забави.

Вдягни сорочку-полотнянку,
Де ниток барви рукотворні
Іскряться сонцем спозаранку,
Як Україна, неповторні.

Як завжди, у третій четвер травня українці святкують День вишиванки. У цей день усі одягають вишите вбрання. У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка-це одяг не лише на свято, адже це генетичний код нашого народу.

День вишиванки-всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу. До такої гарної традиції вирішили долучитись вихованці та педагоги нашого закладу. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у такому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

      


   Дитинство - це унікальний період в житті людини. Саме в цей час формується здоров'я, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини.  На початку шляху поруч з беззахисним і довірливим малюком знаходяться найголовніші люди у його житті - це батьки і вихователі. Завдяки їх любові і турботі, емоційній близькості і підтримці дитина росте і розвивається, у неї виникає довіра до світу і оточуючих його людей.

   Формування, збереження і зміцнення здоров'я дітей - одна з актуальних проблем нашого суспільства. Ця проблема є настільки актуальною, що Базовий компонент дошкільної освіти в Україні майже весь орієнтований на забезпечення фізичного, психічного і морального здоров'я дитини, відповідального ставлення до життя.

   Саме з метою, а саме: дати кожній дитині основні поняття небезпеки, поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного характеру - з 13.05 по 17.05. 2019року у нашому закладі було проведено "Тиждень безпеки дитини". Протягом «Тижня безпеки дитини»  в усіх вікових групах було проведено різні форми роботи з дітьми:

Тематичні  заняття:

-"Ці небезпечні сріблясті кульки";

-"Щоб не трапилось біди-про безпеку пам’ятай завжди";

-"З газом жарти небезпечні";

-"Пустотливий Колобок";

-"На лісовій глявині"

-"Світлофор та Зебра наші помічники"

Дидактичні ігри  з  безпеки життя:

-"Назви правильно";

-"Що пожежнику потрібно для роботи?";

-"Холодно-тепло";

-"Так чи не так";

-"Що корисне, що шкідливе?";

Моделювання ситуацій:

-"Чистота-запорука здоров'я";

-"Де малечі гратися не слід?"

Бесіди з дітьми та батьками (індивідуальні, групові та колективні): 

-"Профілактика травматизму у дітей";

-"Вогонь-друг, вогонь-ворог";

-"Таблетки – то не іграшки";

-"Де малечі гратися не слід";

-"Тече річка невеличка» (безпека біля води)";

-"Мийні засоби всілякі-це не іграшки малятам"

   План основних заходів до "Тижня безпеки дитини" виконаний у повному обсязі та результативно. Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності.

             

                                          

 


   29-30 травня 2019 року у нашому закладі відбулося незабутнє свято - випускний  "Дошкільник року - 2019". Урочиста, яскрава зала, дівчатка-принцеси у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, стривожені батьки та вихователі. Діти щасливі, усміхнені. Вони так довго чекали та готувались до цього  дня, найголовнішого  дня  у їхньому житті. Наші випускники подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. До дітей завітала "зла Королева", яка забрала у своє "царство" усіх дівчаток, а "принци-хлопці"  їх визволяли. Батьки малювали портрети своїх перших педагогів. Усі грались, співали, танцювали і розважались.

   Випускників вітала директор закладу, молодші вихованці, батьки, гості.

   На згадку про садочок випускники отримали перші у своєму житті дипломи та невеличкі подарунки.

   Випускний бал пройшов весело і цікаво. Сподіваємося, що незабутні враження від свята залишаться у наших випускників на все життя.

  


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

   Літо – найтепліша пора року. Довгі сонячні дні змінюють короткі теплі ночі. Погода надворі найчастіше ясна, над головою розкидається безкрає синє небо. Дерева стоять пишно вбрані в яскраві зелені шати. Попід ними повсюди густо росте травиця, усіяна барвистими вогниками літніх квітів – маків, дзвоників, конюшини, пижма, ромашки, календули… А над ними порхають метелики та гудять всякі мушки.

  Літо – яскраве, різнобарвне… Червень не схожий на серпень, та й липень має чим порадувати око. Високе чисте небо, тепла прозора вода річок, стиглі фрукти, насичені кольори навкруги… Немає на світі людини, яка б не любила літа!

  Дуже люблять і з нетерпінням чекають його і наші дошкільнята. Бо саме літо - найкраща пора для розваг, веселощів, забав та оздоровлення. Працівники нашого закладу докладають максимум зусиль для того,  щоб літній оздоровчий період приніс дітям масу позитиву і приємних вражень.

         


День Незалежності у ЗДО

      

 


З Днем  Дошкілля, колеги!

   

   


26 вересня наші дошкільнята побували в гостях у студентів дошкільного відділення Володимир-Волинського педагогічного коледжу. Дітям провели оглядову екскурсію закладом, а потім пограли у веселі ігри, забави. Кожен із малюків отримав багато приємних вражень і невеличкі подарунки. Дякуємо усім, хто долучився до цього дійства.

    

    


ТИЖДЕНЬ  ОСНОВ  БЕЗПЕКИ  ДИТИНИ

З 25 листопада по 29 листопада у нашому закладі пройшов "Тиждень безпеки дитини". Заходами були охоплені всі вихованці та педагоги ЗДО. Були використані різноманітні форми роботи: тематичні заняття, ігрова діяльність, розваги, конкурси малюнків. Впродовж тижня безпеки діти мали змогу отримати нові знання про особисту безпеку та навички щодо захисту свого життя. Тематичні дні дали змогу більш детально підійти до вирішення завдань щодо безпеки життєдіяльності дітей. На завершення "Тижня безпеки дитини" для дітей показали цікаву та пізнавальну  розвагу  - "Про безпеку дбай, про безпеку пам'ятай" (за казкою "Пшеничний колосок").

    


     День Святого Миколая  - найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. 

     Таке гарне свято завітало і в наш дитячий садок. Його для усіх вихованців підготували вихователі та музичні керівники. Всі дошкільнята   з великим хвилюванням очікували цього свята. І ось настав цей довгожданий момент. На свято до дітей завітав головний герой -  Святий Миколай. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове дійство, він вручив їм солодкі подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.

                                                                                 

Ярмарок педагогічних ідей - 2020.

   13 лютого 2020 року у нашому закладі пройшов ярмарок педагогічних ідей на тему: "Освітня діяльність закладів дошкільної освіти за пріоритетними напрямами роботи".

Мета такого заходу - це підтримка творчої педагогічної діяльності педагогів ЗДО, поширення педагогічних здобутків і досвіду кожного закладу.

На свято були запрошені: заступник начальника управління освіти,  молоді та спорту Кузмяк А.Г.;   заступник директора ВНКЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж" Пелех О.П.; методист методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Салабай Л.П.; директори ЗДО міста, вихователі-методисти, виховавателі дошкільних закладів.

               

Пошук
Погода
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz