Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2019, 05:30

ЗДО №1"Дзвіночок" м. Володимир - Волинський

Фотогалерея

З метою піднесення ролі вихователя у суспільстві, підвищення престижності цієї професії, сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вихователя, поширення передового педагогічного досвіду - 27 лютого у нашому дошкільному закладі було проведено щорічний, традиційний, міський конкурс  професійної майстерності "Вихователь року-2019".

Це найпрофесійніший  конкурс, тому що наші вихователі уособлюють в собі найунікальніший талант -дарують своє серце дітям. У ньму прийняли участь педагоги  закладів дошкільної освіти міста. Конкурс проводився за номінаціями: педагог-новатор, педагог-обдарованість, педагог-ерудит, педагог-креативність.

Учасниці повинні були представити власний педагогічний досвід за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Оратор"), провести ігрову діяльність за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Ігровий дивокрай"), а також, виготовити, представити, обіграти обладнання до будь-якого виду діяльності дітей за пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти. ("Творча майстерня").

За підсумками конкурсу перемогу у номінації педагог-обдарованість отримала Війтік Наталія Миколаївна (ЗДО №1 "Дзвіночок"), у номінації педагог-креативність - Скрипець Юлія Олександрівна (ЗДО №2 "Казка"), у номінації педагог-ерудит - Дубась Ірина Миколаївна (ЗДО №7 "Волиняночка"), у номінації педагог-новатор - Михальчук Тетяна Миколаївна.

Усім учасницям бажаємо творчих сил, терпіння, здоров'я. Нехай у Ваших душах горить вогник істинної любові до дітей і вічного творчого пошуку!

Найдієвіші ліки для фізичного здоров'я - бадьорий і веселий настрій духу.

(Крістофер Якоб Бострем)

Саме під таким гаслом, 5 квітня, розпочалась ранкова гімнастика у ЗДО №1 «Дзвіночок», приурочена до Всесвітнього дня здоров’я, адже здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

Спортивний захід був організований і проведений вихователями нашого садка.У ньому взяли участь як вихованці садка, так і педагогічний колектив та адміністрація закладу. День був насичений, цікавий та змістовний, а діти з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Дошкільний вікнайважливіший етап у становленні екологічного світогляду людини, передбачає створення передумов гуманної взаємодії з природним довкіллям.

Дошкільний вік характеризується підвищеною допитливістю в різних сферах, але особливий інтерес діти проявляють до природи. Тому екологічне виховання в дитячому садку займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу, виробленні гуманного ставлення до всього живого і формуванні усвідомленої поведінки у природному середовищі.

Метою екологічного виховання є:

· формування знань про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ;

· розвиток естетичних почуттів: любові, поваги, бережливого ставлення по відношенню до світу природи;

· спонукання в дітях бажання доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства.

Саме тому, на базі нашого закладу, 18 квітня було проведено  методичне об'єднання вихователів груп дітей передшкільного віку ЗДО міста (молодшого та середнього дошкільного віку) на тему:"Формування основ екологічної культури дошкільників під час ознайомлення з природою рідного краю".

В теоретичній частині даного заходу  було представлено доповіді вихователів ЗДО міста. А ось практична частина порадувала усіх чудовими інтегрованими заняттями. А саме : вихователь II молодшої групи "Бджілка" Гонтар Алла Володимирівна провела прекрасне заняття "Лісові пригоди",  вихователь середньої групи Корець-Грінберг Інесса Валентинівна представила увазі педагогів повчальну розвагу екологічного змісту - "Лікар Айболить б'є на сполох". І завершилось  методичне об'єднання  прекрасним дійством - показом моделей.

«  Квітень 2019  »