Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 04:13

ДНЗ №1"Дзвіночок" м. Володимир - Волинський

Сторінка музкерівника

Музичне виховання – це не виховання музиканта,

а насамперед виховання людини.

В.О.Сухомлинський

Музичне виховання в дошкільному навчальному закладі здійснюють молоді, талановиті музичні керівники – Остап'юк Вікторія Юріївна та Гурко Олена Володимирівна. Прилучення до музичного мистецтва педагогічні працівники розпочинають з ранньго віку та поступово вводять дітей у світ музичної культури. Музичні керівники виховують у дітей любов до музики, формують музичні здібності, оцінне ставлення до музичних творів.

Музичне виховання педагогічні працівники дошкільного навчального закладу здійснюють відповідно до освітньої лінії «Дитина у світі культури» нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина», що передбачає формування почуття краси в її різних проявах, ціннісного ставлення до змісту предметного світу та світу мистецтва, розвиток творчих здібностей.

У дошкільному навчальному закладі велика увага надається музично-естетичному розвитку дошкільників, як єдиній цілісній системі, в якій всі види музичної діяльності спрямовані на розвиток і виховання музичного сприймання, мислення, уяви і фантазії, творчої активності, ініціативності тощо.

У процесі музичного виховання діти ознайомлюються з різноманітними музичними творами, набувають певних умінь та навичок зі слухання музики, співів, музично-ритмічних рухів, гри на музичних інструментах.

Під час організації музичної діяльності педагоги формують основні музичні здібності, уявлення про класичну та сучасну музику, основні музичні жанри (пісня, марш, танець), навчають слухати і оцінювати музичні твори, перейматися емоціями і почуттями; виразно співати дитячі пісні, грати на дитячих музичних інструментах прості ритмічні мелодії.

Музичні керівники тісно співпрацюють з вихователями груп заради спільного успіху: в музично-театралізованих розвагах і святах, святкових ранках. Для вирішення цих завдань у закладі естетично оформлений музичний зал для проведення музичних занять, свят, розваг, індивідуальної роботи з вихованцями.

Дошкільнята нашого дошкільного навчального закладу щорічно демонструють свої таланти та приймають участь у  фестивалі дитячої творчості «Веселі нотки», на святкуванні Дня міста, щорічному гастрономічному фестивалі «Смаковиця по- володимирськи» та інших заходах, які проводяться у межах нашого міста.

Музика, як казка, музика – жива.

І не треба серцю будь-які слова.

В музиці – найвищі ніжні почуття.

В ній любов і туга, та саме життя.

Музика, як море, то штормить, то ні.

Там знаходить серце рятівні вогні.

Музика, як сонце, гріє нам серця,

Їй нема початку і нема кінця.

І чого не зможеш словом досягти,

В музиці розкажеш щиру правду ти.

«  Грудень 2018  »